Tek bir düğmeye dokunarak görüntülü toplantılar yürütmeyi veya katılmayı kolaylaştıran konferans odaları

Zoom Rooms nedir?

Hibrit ekipler için modern çalışma alanları olan Zoom Rooms, HD video işbirliğini ofiste, sınıfta veya evde herhangi bir alana getiriyor ve yüz yüze ve uzak katılımcıların gerçek zamanlı olarak etkileşim kurmasını sağlıyor. Toplantı başlatmak, oda ayırtmak ve içerik paylaşmak için basit olan Zoom Rooms, her zaman istediğiniz konferans odası deneyimidir.

Zoom Rooms Özellikleri

Akıllı Galeri

Akıllı Galeri özelliği, bir Zoom Odasındaki birden fazla kişinin tek kameralı görüntüsünü almak ve oda içi katılımcıları uzaktaki katılımcılara daha iyi görüntülemek için üç adede kadar benzersiz video akışı göndermek için AI’dan yararlanır. Uzak Katılımcılar, Zoom Rooms katılımcılarıyla daha iyi bir yüz yüze deneyim ve etkileşim elde eder.

Çalışma Alanı Rezervasyonu

Workspace Reservation, ekiplerinizin esnek çalışma alanları ayırmasını sağlayan yenilikçi bir çözümdür.

Bu özelliği, masaüstü bilgisayarınızda, kişiselleştirilmiş bir Zoom cihazında veya Zoom telefonu olabilir. Kullanımı ve yönetimi kolay olan bu çözüm, çalışma alanlarınızı modernize edecek.

Kiosk Modu Sanal Resepsiyonist

Zoom Rooms Kiosk moduyla, yüz yüze bir resepsiyonistin ofis, otel, lobi veya başka bir yer olabileceği her yerde sanal bir resepsiyonistle yüz yüze görüşün. Ekranı markalayın ve mesajı ortama ve amaca uyacak şekilde özelleştirin.

Zoom Odalarını mobil cihazınızdan veya dizüstü bilgisayarınızdan kontrol edin

Artık kişisel mobil cihazlarınızdan Zoom Rooms toplantılarını başlatabilir, durdurabilir ve kontrol edebilirsiniz. Oda içi paylaşımlı kumandaya dokunmanıza gerek yok. Yerel Zoom Room’unuzla kolayca eşleştirmek için iPhone, Android veya dizüstü bilgisayarınızı kullanın.

Kişi Sayma ile Ekranı Programlama

Programlama Görüntüleme yazılımı, tüm Zoom Odalarında bulunur ve oda rezervasyon deneyimini basitleştirir. Bir toplantı olup olmadığını, bir sonraki toplantıların ne zaman olduğunu, odada kaç kişinin olduğunu görün veya odayı hızlıca rezerve edin.

Zoom Özellikleri